1-ABDULMELİK ŞİNK(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)
2-ABDÜL MELİK GÜNAY(Çorlu Mühendislik Fakültesi)
3-ADNAN ETİĞ(Fen - Edebiyat Fakültesi)
4-ALİCAN AKTEKİN(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)
5-ALPER LAİK(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)
6-ALTAY POYRAZ YILDIZ(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)
7-ATAKAN KIRKIL(Çerkezköy Meslek Yüksekokulu)
8-AYDAN HUSEYNOVA ABBAS(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)
9-AYŞE NAZ KORKMAZ(Hukuk Fakültesi)
10-BARIŞ TAHA ÖZKIR(Çorlu Mühendislik Fakültesi)
11-BAŞAK NİSAN İVGEN(Çorlu Mühendislik Fakültesi)
12-BERK AYDIN(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)
13-BERKAN DEMİRBAŞ(Çorlu Meslek Yüksekokulu)
14-BERKAY YAZICI(Fen - Edebiyat Fakültesi)
15-BERKEHAN YANKIN(Veteriner Fakültesi)
16-BEYZA SÜT(Tıp Fakültesi)
17-BİLAL YENER AVCI(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)
18-BİRKAN ÇETİNKAYA(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)
19-BORAN DALGIÇ(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)
20-BURAK AKÇETİN(Sağlık Yüksekokulu)
21-BURAK EMRE ÖZER(Tıp Fakültesi)
22-CAN MUTLU(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)
23-CANSU KÜÇÜK(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)
24-CEM BERKAY ÇALIŞKAN(Çorlu Mühendislik Fakültesi)
25-CÜNEYT GEYLANİ(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)
26-ÇAĞATAY BAYDAR(Fen - Edebiyat Fakültesi)
27-DENİZ SELÇUK BEN(Hayrabolu Meslek Yüksekokulu)
28-DOĞUKAN ERDÖNMEZ(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)
29-DOĞUKAN GÜVEN(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)
30-DOĞUKAN KILIÇ(Çorlu Mühendislik Fakültesi)
31-DOĞUKAN ŞAHİN(Tıp Fakültesi)
32-EBRU NUR FIRAT(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)
33-EFE EMİRHAN ÇELEBİ(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)
34-EMİR CANDEMİR(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)
35-EMİR BARTU ÖZTEMEL(Ziraat Fakültesi)
36-EMİRCAN SUBAŞI(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)
37-EMİR CAN BAYRAKTAR(Fen - Edebiyat Fakültesi)
38-EMRE ÇANAKÇİ(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)
39-EMRE ÇİĞDEM(Fen - Edebiyat Fakültesi)
40-ENES AKTAŞ(Veteriner Fakültesi)
41-ENES KARAÇAM(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)
42-ENES CAN KURANLI(Çorlu Mühendislik Fakültesi)
43-ENES SAİD CENGİZ(Spor Bilimleri Fakültesi)
44-ERALP AKYÜZ(Çorlu Mühendislik Fakültesi)
45-ESMA ŞEN(Fen - Edebiyat Fakültesi)
46-FARUK ERDAY(Fen - Edebiyat Fakültesi)
47-FATİH MERT UYSAL(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)
48-GÖKDENİZ TAŞ(Çorlu Mühendislik Fakültesi)
49-HAKAN DEMİR(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)
50-HAMZA BERKAN DÖNMEZ(Çorlu Mühendislik Fakültesi)
51-HASAN ATAKAN ASLAN(Tıp Fakültesi)
52-HASAN ÖZGÜR GÜÇLÜ(Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu)
53-HAZAR FAZLI EKŞİ(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)
54-HİKMET TEKİN(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)
55-HÜSEYİN UYGAR ALPER(Ziraat Fakültesi)
56-İLHAN KABAKÇI(Çorlu Mühendislik Fakültesi)
57-İREM DUMAN(Fen - Edebiyat Fakültesi)
58-İSMAİL EMRE GÜNEŞ(Veteriner Fakültesi)
59-KAZİM EREN KAYA(Çorlu Mühendislik Fakültesi)
60-KEMAL VURMAK(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)
61-KEREM YORGANCI(Fen - Edebiyat Fakültesi)
62-KERİM NEBİ PEHLİVAN(Çorlu Mühendislik Fakültesi)
63-KÜBRA ÖZER(Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu)
64-MAHSUM SAYAN(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)
65-MEHMET SAĞIR(Hayrabolu Meslek Yüksekokulu)
66-MERT KAĞAN YILDIZ(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)
67-MİRAÇHAN UZGÖREN(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)
68-MUHAMMED ENİS TURDU(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)
69-MUHAMMED FURKAN AKINCI(Ziraat Fakültesi)
70-MUHAMMET AYDEMİR(Fen - Edebiyat Fakültesi)
71-MUSTAFA ÖNCAR(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)
72-MUSTAFA SONER HATUNKIZ(Fen - Edebiyat Fakültesi)
73-NAZLICAN DEMİRCİ(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)
74-NURZHAN KADYR(Fen - Edebiyat Fakültesi)
75-OĞUZCAN AYGÜN(Çorlu Mühendislik Fakültesi)
76-OĞUZHAN TÜRKOĞLU(Fen - Edebiyat Fakültesi)
77-ÖMER FARUK AŞIK(Tıp Fakültesi)
78-ÖMER FARUK GÖLGELİ(Ziraat Fakültesi)
79-ÖZKAN AKALIN(Fen - Edebiyat Fakültesi)
80-SADIG JAFAROV(Çorlu Mühendislik Fakültesi)
81-SALİH EMİR GÜLTEKİN(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)
82-SAMET KUŞOĞLU(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)
83-SENA KAPLAN(Sağlık Yüksekokulu)
84-SERHAD ÇELİK(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)
85-SEZİN HALİLOĞLU(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)
86-SİNAN CEM ERKENET(Tıp Fakültesi)
87-TAHİR YUSUF KARA(Ziraat Fakültesi)
88-TUNÇKAN ÖZ(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)
89-UMUT SARIGÜL(Muratlı Meslek Yüksekokulu)
90-ÜNAL CAN ÇALIŞ(Fen - Edebiyat Fakültesi)
91-YAĞIZ KEREM AYTAÇ(Çorlu Mühendislik Fakültesi)
92-YAHYA CAN(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)
93-YAKUP AYDIN(Çorlu Mühendislik Fakültesi)
94-YİĞİT BORA EYÜBOĞLU(Çorlu Mühendislik Fakültesi)
95-YİĞİT MERT BOZKURT(Fen - Edebiyat Fakültesi)
96-YUNUS EMRE ALMAMIŞ(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)
97-ZEHRA BETÜL GÜVEN(Hukuk Fakültesi)
98-ZEYNEP COŞKUN(Fen - Edebiyat Fakültesi)
99-ZORBEY ARSLAN(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)